KONST / Litografier / Färglitografi 14332076
nr 1433 2076
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad 196/200, daterad -93. Färglitografi, bildmått: 28x57, yttermått inklusive ram: 48x76 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:19:21
5/11 23:41:47
22 nov
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman